Mean Well MDR-100-24 Mini DIN sínre szerelhető kapcsolóüzemű tápegység
- Mini, DIN sínre szerelhető kapcsolóüzemű tápegység.
- Bemeneti feszültség: 60-230 VAC/124-370 VDC.
- Kimeneti feszültség: 24 VDC, 0-4 A.
- Teljesítmény: 100 W.
- Mérete: 55 x 90 x 100 mm.